Krótkie fryzury zostały dostrzeżone na cały szereg znanych gwiazd w ostatnich miesiącach na czerwonym dywanie w Hollywood i na wybiegach światowych stolic mody. Od eleganckich bobs i backcombed spojrzenia teksturą aż po ściśle przycięte pixie cięcia, krótkie fryzury są najłatwiejsze i najmodniejszych sposób zaktualizować swój styl.

Jeśli myślisz o wyjeździe do kotleta, że będziesz ciężko znaleźć lepszą gwiazdę do naśladowania niż Michelle Williams – nasza obecna panująca królowa krótkie fryzury, który został na zdjęciu w premierach jej najnowszego filmu rozwija się na szczyt jej krótkie włosy blond uprawy elfa z dłuższych side-gard sekcji na jednej stronie, a utrzymanie go krótkie pod spodem.

Inne ważne krótkie fryzury wielbiciele patrzeć m.in. Oscarem aktorka Anne Hathaway, który naprawdę poprawił swój styl gry, odkąd dostała włosy krótkie pixie uprawy i drogi startowej gwiazdę i Victoria Secret Anioł Karlie Kloss, którego bob wygląda świeże i młodzieńcze. Marion Cotillard jest gładki i błyszczący, fryzura bob jest inny wygląd, aby spróbować to jest łatwe do zarządzania, jak backcombed wersja piosenkarka Rita Ora, która wygląda moda przodu i cool.