Od początku czasu, kobiety pod opieką swoich włosów. Jak Extensions Najpopularniejsze 2005 włosy już w 4000-300 pne kobiet egipskich, a nawet mężczyzn pokazywane z różnych peruk i wymyślnych fryzur. Włosów jest czynnikiem zaufania jedynek i spokoju. Nasza kultura silnie identyfikuje kobiecość z grubej, błyszczącej sierści głowy. Zdjęcia z nasyconą, włosów świecące są synonimem kobiecych atrybutów, seksualność, celowość i wigoru. Przecinka, suche, matowe włosy są identyfikowane z choroby, starości i ubóstwa.

Każde pokolenie przechodzi coraz więcej przemian i aktywuje on aktualnymi trendami fryzury. Wielki trend Style Hair te dni jest w pełnym rozkwicie w Europie i dopiero zaczyna rozprzestrzeniać się w Stanach Zjednoczonych. Jest to trend Hair Extensions. Przedłużanie włosów obejmować przywiązanie włosów ludzkich lub syntetycznych do istniejącej włosy, aby stworzyć bardziej pełne i długie spojrzenie natychmiast. Przedłużanie włosów może dodać natychmiastowy ciała, długość na swój wygląd, a także może pomóc w przerzedzone włosy i sytuacje, wypadanie włosów.

Istnieje wiele różnych metod przedłużania włosów na rynku, niektóre dobre, niektóre nie tak dobre. Mark Ostry, współzałożyciel i dyrektor kreatywny Mark Glenn Wzmocnienie Włosów Londynu, Anglii i Glenn Kinsey, współzałożyciel i dyrektor zarządzający podjęły rewolucyjnych kroków w rozwoju włosów włókien metodę rozszerzenia, które nie tylko nie uszkodzić istniejących włosy, ale może nawet poprawić kondycję włosów. One zmieniły życie kobiet, które cierpią z powodu różnego stopnia utraty włosów spowodowane przez warunki, takie jak łysienie, trichotillomania, czynniki genetyczne, stres i pooperacyjnego uraz.

Znaku rozszerzenia Glenn, powszechnie znany jako rozszerzenia mg, kleje, nie stosować rozwiązania wiążące, nici, tka, zastrzyki i nic nie jest przyklejone na głowie. Są one przymocowane za pomocą bardzo cienkiej plecionki. Niewielka część istniejących włosów jest podzielony na dwie części. Włosy włókien jest również podzielona na dwie części, aby oplot i wreszcie zawinięte wokół podstawy włosów, chroniąc go. Włókno następnie „uszczelniona sobie” za pomocą narzędzia ciepła (która nie jest cieplejsze niż typowy pary lokówki lub Crimpers). To tworzy maleńką plastikową uszczelkę. Ważne jest, aby podkreślić, że w trakcie tego procesu, własne włosy bezpiecznie „sarkofagiem” wewnątrz włókna, więc nie wchodzą w bezpośredni kontakt z każdym ciepła. Dlatego własne włosy pozostaje w idealnym stanie. Na wypadanie włosów lub problemy Przecinka, że rozszerzenia są stosowane z siatką nie-alergicznych i włosy włókna tkane przez siatkę do tworzenia wyglądu.

Glenn Kinsey Mark Glenn Wzmocnienie Włosów dołączył do nas dzisiaj na krótką sesji pytań i odpowiedzi na ich przedłużanie włosów włókien.

Witamy Glenn i dziękuję za przyłączenie się do nas już dziś! Mamy dla ciebie kilka pytań na temat swoich wspaniałych włosów rozszerzeniach.

Pytanie: Rozumiem, że ty i Mark wcześniej pracował z ludzkich włosów rozszerzeniach. Dlaczego po przełączeniu do włókien syntetycznych rozszerzeń?
Odpowiedz: kilka powodów:

1. Waga – włos ludzki ma dwa razy masa błonnika i dlatego czuje się „ciężkie” na głowie – co najgorsze, to zwiększona masa i stres na włosach może spowodować „trakcji łysienie.” Ponadto, ludzkie włosy jest porowata – wchłania wodę – co może znacząco zwiększyć ciężar w stanie wilgotnym.

2. Tangle – włos ludzki ma tendencję do „mat” i „plątanina” – to dlatego, że powierzchnia ludzkich włosów ma trochę „kolce” na to, że wyglądają jak dachówki pod mikroskopem. Ponieważ ta „obca” kobieta nie jest uzależnione od naturalnych olejów, że stan własnych włosów, te „kolce” mają tendencję do „trzymaj się” i plątaninę się z innymi włosy na głowie. W związku z tym, to trzeba używać dość intensywne odżywki utrzymać włosy w dobrej kondycji. Włókien, jednak ma gładką powierzchnię, a więc jest mniej prawdopodobne, aby neurofibrylarne.

3. Glue – ludzkich włosów rozszerzenia są zazwyczaj stosowane z klejem i usunąć acetonem – recepta na uszkodzenia, których wyniki regularnie zobaczyć w naszym studio. Nasza metoda nie używać żadnych substancji chemicznych.

4. Kolor pasuje – stylista użyciu ludzkich włosów będzie miała zazwyczaj próbkę z włosami klienta i przesłać go do ludzkiej dostawcy włosów który następnie wybrać najbliższy kolor z określonego zakresu. My rzeczywiście kolor mieszanka nasze włosy z klientem przed nami – biorąc pod uwagę wszystkie inne subtelne zmiany cień, które mogą występować w ich włosach – dostać absolutnie idealne dopasowanie

5. Etyka – jest dużo tajemnicy wokół początków ludzkiego włosa używane w rozszerzeniach i to jest bardzo trudne do śledzenia dokładne źródło. Wspólne źródło w najlepszych włosów jakości jest od kobiet rosyjskich jeńców, na przykład

6. Wygląd i styl – włókno wygląda i czuje się jak prawdziwe włosy, ale jest o wiele bardziej przyjazne dla włosów i znacznie łatwiej stylu i dbać.

Pytanie: Jaki procent klientów ma przedłużanie włosów za kwestie utraty włosów w porównaniu mody?
Odpowiedź: Split jest około 50/50

Pytanie: Opracowaliśmy własną marką metody (extensions mg) do stosowania rozszerzeń światłowodowych. Czym wyróżnia się swoim sposobem, w porównaniu do innych dostępnych metod? Czy planujecie opatentować metodę aplikacji?
Odpowiedź: Mamy opatentowaną technikę pracy z kobiet wypadanie włosów, na które klienci odwiedzają nas z całego świata. Dla celów mody, mamy połączone kilka różnych metod i dodał własne unikalne adaptacje stworzyć technikę, która tworzy piękny wygląd

Pytanie: Dlaczego uważasz, że rozszerzenia włókna przewyższają ludzkich włosów rozszerzeniach? Możesz stosować ludzkich włosów rozszerzeń Korzystanie z metody, jeśli klient naprawdę korzystne ludzkie włosy?
Odpowiedź: Patrz wyżej. Poza pomocą kombinerek i metalowy klips (która jest świetna zabawa przez wykrywacze metalu na lotniskach i bardzo niewygodne, kiedy kładziesz głowę na poduszce!) Jedynym sposobem zastosowania ludzkiego włosa jest klejem.

Pytanie: Jakie szkolenia i edukacja jest zaangażowany dla stylistów robi rozszerzeń MG?
Odpowiedź Pracujemy w zespołach dwóch osób – na „prowadzenie” i „pomocy”. Członkowie zespołu zaczynają jako „pomoc”, a następnie, po około 12 do 24 miesięcy, przejść się do „głównego”. ”Namiarów” są te, które kieruje pracami. Nasz trening jest bardzo intensywny i „w pracy”, aby umożliwić członkom zespołu doświadczyć oszałamiający wachlarz obu stylów i technik, jak również różnych rodzajów łysienia mogą napotkać.

Pytanie: Jakie są wymogi prawne w Anglii robi przedłużanie włosów?
Odpowiedź: Niestety, nie ma szczególnych wymagań prawnych dla przedłużanie włosów ponad te na normalnym salonie fryzjerskim.

Pytanie: Jakie są minimalne wymagania dla kogoś, którzy przedłużanie włosów? Długość włosów? Stabilny wypadanie włosów? Czy odrzucił klientów do przedłużania włosów i dlaczego?
Odpowiedź: Regularnie odwrócić klientów bez względu na to, jak bardzo chcą, przedłużanie włosów, jeśli nie sądzę, że to będzie wyglądać rewelacyjnie! Do pracy mody, głównym powodem jest długość istniejącej włosy – dla najlepszych rezultatów, włosy klientów musi być co najmniej 4 do 6 cm długości. To dlatego, że trzeba istniejących włosy, aby ukryć w którym rozszerzenia są dołączone. Dla naszych klientów z utratą włosów, nie może być cały szereg przyczyn, z powodu zbyt małej istniejącego włosy do utraty włosów, które nie „ustabilizowane”.

Pytanie: Istnieją pewne extensionists włosy, które nie polecam się rozszerzenia włókien powodu względów estetycznych. Czy możesz opisać jakość włókna włosów, gdzie jest i dlaczego te zalecenia nie są ważne?
Odpowiedź: Używamy tylko piękne, ręcznie robione włókno, które jest absolutnie niewykrywalny od prawdziwych w wygląd, styl i zachowanie. To rzeczywiście droższe niż niektóre ludzkich włosów! Tanie włókno jest naprawdę straszne, podobne do „Barbie-lalka” włosy. Ty tylko tendencję do wykrycia złych rozszerzeń – jesteśmy dumni z faktu, że w ogóle, nikt nawet nie podejrzewa, że nasi klienci mają rozszerzenia i mamy dużą liczbę klientów sławna, że w niektórych przypadkach, nawet media nie zauważył że ich włosy nie jest ich własne!

Pytanie: Wspomniałeś na swojej stronie, że rozszerzenia nie uszkodzić włókna włosów, a nawet może poprawić stan włosów. Czy możesz wyjaśnić, w jaki sposób mogą poprawić kondycję włosów?
Odpowiedź: Po pierwsze, nie stosujemy żadnych środków chemicznych. Po drugie, własne włosy „sarkofagiem” i chronione wewnątrz rozszerzenia i nadal rośnie normalnie. Po trzecie, gdy rozszerzenia są usuwane, po prostu zsunąć włosy nie pozostawiając bałagan lub pozostałości. Ponieważ włosy zostały zabezpieczone w ten sposób w ciągu kilku miesięcy, stan własnych włosów często poprawia.

Pytanie: Co to jest plan utrzymania dla mody i rozszerzeń wypadanie włosów włókien? Co się stanie, jeśli nie przestrzegać harmonogramu konserwacji?
Odpowiedź: W modzie, to trzeba albo usunąć rozszerzenia po trzech miesiącach lub je usunąć i zastąpić. Początkowo rozszerzenia są przymocowane u podstawy włosów. Jednak Twoje włosy będą rosły około pół centymetra na miesiąc więc rozszerzenia zaczynają rosnąć w dół własne włosy. Jeśli zostawisz go dłużej niż 3 miesiące, jest ryzyko, że nowo uprawiane włosy nad rozszerzeniem może zacząć matowej i plątanina, aw najgorszym przypadku, dreadlock. W przypadku wypadania włosów, szczególnie techniką używamy wymagania, że klienci odwiedzają nas co sześć tygodni, z podobnych powodów – „siatka” może zacząć czuć się trochę luźne, czy to w lewo na dłużej niż 6 tygodni.

Pytanie: Jeśli ktoś ma bardzo grube włosy i chce tylko, aby wydłużyć go, dlaczego nie można po prostu stosować rozszerzenia na końcach włosy, zamiast na korzenie?

Odpowiedź: Ponieważ chcesz zobaczyć „podbić”, w którym to zrobisz.

Pytanie: Czy można traktować wypustek światłowodowe samo jak własne włosy? IE szamponu, klimatyzacja, curling, mycie, etc

Odpowiedź: Tak – umyj je jako normalne, osuszyć, pozwijane, stan, szczotki – tak jak prawdziwe. A ponieważ włókno to faktycznie nie porowata, nie trzeba korzystać z drogich produktów na włosy, odżywki np., ponieważ oni nie mają wpływu na włosy rozszerzenia się. Jedyne co musisz unikać jest bezpośrednim, przedłużonym ciepła np. hot żelaza prostowania itd. Walce itp. są w porządku.

Pytanie: Czy są jakieś ograniczenia? Czy można pokolorować lub dopuszczalna włókna rozszerzenia?
Odpowiedź: Nie można dopuszczalna rozszerzeń, ale nie musi – można osiągnąć ten sam wygląd za pomocą wałków, na przykład. Kolor nie ma wpływu na włosy rozszerzenia, ponownie, ponieważ jest nieporowata. To jest dobre dla klientów, którzy nadal mają swoje „korzenie” zrobić, wiedząc, że kolor nie ma wpływu na włosy wewnętrzny.

Pytanie: W ujęciu rocznym, co by typowy klient zapłacić za moda i włosów rozszerzeń Fiber Loss tym harmonogramów konserwacji? Czy większość kosztów związanych z kosztami materiałów lub pracy?
Odpowiedź: Koszty różnią się od stóp do głowy i stylu do stylu. Ponieważ dwie osoby pracujące na głowy klienta w tym samym czasie, wartość ta jest przede wszystkim w oparciu o czas potrzebny do każdego konkretnego klienta. Przeciętnie klient moda będzie zapłacić około GBP £ 1,500.00 rocznie i klienta wypadanie włosów, około dwa razy tyle. I pamiętać, że nie ma potrzeby, aby odwiedzić fryzjera, ponieważ dbamy o to wszystko w czasie spotkań.

Pytanie: Twoje rozszerzenia Łysienie włókien kwalifikują się do finansowania z programu opieki medycznej w Anglii. Czy trzeba przejść przez proces certyfikacji, w tym finansowania? Czy którykolwiek z klientów spoza Anglii otrzymał zapłatę od opieki medycznej w ich kraju?
Odpowiedź: Ze względu na sposób prace UK Health System (który jest finansowany przez rząd), że bardzo wiele zależy od postawy władz zdrowotnych, a nie konkretne „test”. Niektóre organy zdrowia chętnie finansować swoich pacjentów, podczas gdy inne nie, preferując tańszą opcję dostarczenia peruki. Mamy jeszcze, aby ktoś spoza Wielkiej Brytanii, kto funduje plan zdrowia itp.

Pytanie: Czy firma planuje oferować szkolenia dla stylistów spoza salonu, tak aby inne salony na świecie może zaoferować Rozszerzenia MG?
odpowiedź: w chwili obecnej, mimo że jest to coś, możemy rozważyć w przyszłości.

Pytanie: Czy istnieją renomowane salony w USA, które polecacie?
Odpowiedź: Ponieważ większość naszych technik zostały opracowane w domu i dlatego są unikalne dla nas, to jest mało prawdopodobne, że znajdziesz kogoś lokalnie, kto ma rzeczy w dość podobny sposób . Fakt, że obecnie mamy klientów, którzy odwiedzają nas z 14 różnych krajów, wydaje się to potwierdzać. I tak, nie mogę polecić innym, ale po prostu jeszcze nie spotkałem nikogo, kto daje podobny wynik do podobnego standardu