Dzięki intensywnym dniu 10 do 6 godzin pracy, kobiet pracujących nie może obnażyć spędzać godzin przed lustrem stosujące makijaż, stylizacja włosów i wędrówki o ubrania. Weź oddech i pozostawić swoje obawy, jak te wskazówki mogą pomóc patrząc stylowe w krótkim czasie w miejscu pracy.

Fryzury

Istnieje wiele prostych i szybkich opcji fryzurę, które nie wymagają dużo rozdrażnienie nad.

Krok 1. Poznaj swoje włosy

Jeśli masz proste włosy średniej długości, zwijane bułeczki będzie płaski Cię bardziej niż kogoś z długimi włosami i kręcone. Tak więc wypróbować różne opcje podane poniżej, aby zobaczyć, jaki styl najbardziej Wam odpowiada. Większość z tych fryzur nie zajmie więcej niż dziesięć minut swojego czasu, zanim spieszyć się do pracy.

Krok 2: Pobierz odpowiedni sprzęt dla Ciebie

Musisz szczotki, szerokie i wąskie zębate grzebienie, szpilki Bobby, anti-frizz serum jeśli frizz to powtarzający się problem, lakier do włosów, każdy inny produkt do stylizacji dobrane do rodzaju włosów. Mimo, kit jak substancji lub kremowych produktów opartych pracować dla większości typów.

końcówki włosów

Krok 3: Załóżmy Style

1. Podstawowe Bun: Osoby z jedwabistych włosów może, że to nie będzie działać, ale jeśli umieścić w tyle szpilek Bobby, i spryskać włosy w miejscu kok będzie posiadać przez cały dzień.

2. Przecinanie Side: To fryzura idzie super na wielu ekskluzywnych kobiet.

3. Retro Wstążka: Jest to najszybszy, gdy zwłaszcza, gdy trzeba się spieszyć. Wystarczy szczotkować powrotem włosy i umieścić non satyna szeroki wstążkę w kolorze, który Ci odpowiada, najlepiej ciemne i wyrafinowane i w zgodzie z resztą stroju.

4. Z łóżka: To działa najlepiej na kręcone włosy. Wet dłonie kremem do stylizacji i stosować na ciało wilgotne włosy ‚scrunching’ im w ręce. Spróbuj podnieść swoje włosy jak scrunch zwiększając tym samym objętość. Dla bardziej glamourous żelaza efekt grzywką na przedniej i kręcić się kończy pręta curling.

Piękne młode kobiety zakupy.

Idź stylowy, z toreb skórzanych

• Messenger bag: Torba wykonana jest z czarnego płótna i skóry włoskiej, z jednej głównej komory, dużą kieszeń zapinana na zamek wewnętrzna, duża tylna kieszeń, kieszenie na telefon komórkowy, trzy przybory do pisania i dwie przestrzenie kart kredytowych, a ramię regulowany pasek.
• Torba na laptop: Case Laptop z odpinany pasek na ramię wykonana jest z czarnego płótna. To łączy się z włoskim cielęcej, z jednej głównej komory, jedna wzmocniona komora na laptopa, duża kieszeń z przodu, dużą wewnętrzną kieszeń zamykana przez naciśnięcie stadninie, kieszenie na telefon komórkowy (PDA rozmiar), trzy i sześć instrumentów piśmienniczych Karty kredytowe nadaje sekcjach i dwa wygodne skórzane uchwyty.
• Sprawa dokumentu: Case Dokument wykonana jest z czarnego płótna i jest połączona z włoskim cielęcej. Posiada dużą kieszeń z przodu, duża kieszeń wewnętrzną zapinaną na zamek, kieszenie na telefon komórkowy (iPhone kompatybilny), dwa przybory do pisania i dwie przestrzenie karty kredytowe, bagaż tag oraz dwa wygodne skórzane uchwyty. To przestronne i wygodne.

Fashion-budżetowa

Zasady szafie w miejscu pracy

• Stosuj się do zasady: Carry siebie w zużyciem, że pasuje do Twojej osobowości i wypełniać nakazy biurowych.
• Nigdy nie pokazać przepona. Nosić koszule o odpowiedniej długości i unikają spodnie, które jeździć zbyt niska.
• Nie należy zbyt głupi. Jest w porządku, aby wyrazić swój własny styl, ale zachować to wyrafinowane. Szalone kapelusze, over-the-top makijaż i hałaśliwe wzory i kolory będzie można zobaczyć zbyt ekscentryczny.
• Zbyt dużo objawienie big no no. Unikaj ujawniając zbyt wiele dekolt. Praca na pewno nie jest to miejsce dla niego.
• Kilka centymetrów nad kolanem na pewno nie jest strój do pracy.
• Utrzymuj swoje pasy w tajemnicy. Nigdy nie pozwól, aby pokazać biustonosz.
• Nie nosić niczego, co wygląda przejrzyste i staje się wulgarne. Czy odpowiednie podwaliny.
• Staraj się nie iść zbyt mocno.