Jak spojrzeć w praktycznie każdym nośniku druku, takich jak gazety, czasopisma, katalogi, nie wydaje się być jedną wspólną cechę miarę style fryzjera jest zaniepokojony. Long style cięcia włosów jest wszędzie. Więc co robić, jeśli nie masz długie włosy i naprawdę chcesz długą stylu cięcia włosów? Cóż, zobaczmy, ludzki włos rośnie o ½ „za
miesiąc, więc jeśli twoje włosy są na wysokości uszu, to byłoby prawie dwa lata czekać, że „włosy kaskadowych w dół plecach ‚wygląd. Oczywiście przez czas rosną Twoje włosy się, krótki styl cięcia włosy będą w.

„Nie ograniczaj się tylko dodanie długości do włosów. Przedłużanie włosów oferują proste rozwiązanie sierści i może dodać trochę pizzazz na grube, kręcone lub falowane włosy w dowolnym kolorze i stylu.”

Rod Sickler

Właściciel

Obrazy Rod & Company

Rantoul, Illinois

W dzisiejszym społeczeństwie, dwa lata czeka się na zewnątrz i natychmiastowe wyniki są. Przemysł kosmetyczny rozpoznał zapotrzebowanie na błyskawiczne długie włosy naturalne patrząc, a tym samym w najnowszych tendencji urodził – ludzkich włosów rozszerzeniach. Przedłużanie włosów to nie tylko wydłużenie włosów, według Rod Sickler, właściciel obrazy Rod & Company i Sexy Hair Concepts Artystyczne członka zespołu.

„Każdy rodzaj włosów może wspierać przedłużanie włosów”, mówi Sickler. Sickler sprawia, przedłużanie włosów łatwy poprzez tworzenie nowatorskich fryzury dla swoich klientów. Niektóre przykłady to eleganckie i proste włosy, żywy loków i uderzające Rozszerzenia kolorów z wykorzystaniem różnych wyróżnionych i lowlighted przedłużanie włosów. Opisuje proces przedłużania włosów za bardzo żmudne i trudne, gdyż wymaga wielu godzin i różne techniki, aby zakończyć. Korzyści jest wiele, jak on jest w stanie wymyślać włosy, podkręcić techniki i spełniają potrzeby swoich klientów.

Jeden z klientów Sicklers ‚Hair Extension, Holly Leach z Rantoul, Illinois, mówi, że chce, aby przedłużanie włosów, ponieważ była gotowa na zmiany i chciał Sickler wymyślać jej wygląd, dodając grubość i długość, aby jej włosy przerzedzenie włosów z Europejskiego Rozszerzenia. Była absolutnie zaskoczony na wyniki. ”I przyszedł do salonu (Images Rod & Company), patrząc w jeden sposób, a wyszło patrząc zupełnie inaczej”, mówi, Leach. Leach miał jej przedłużanie włosów przez około 5 miesięcy, z absolutnie żadnych problemów i żadnych zastrzeżeń. Ona utrzymuje przedłużanie włosów z non-soi szampon i nawilżające z Sexy Hair Concepts i wykorzystuje suszarka do włosów i lokówki bez żadnych problemów. Leach stwierdza, „Hair Extensions są warte czasu i pieniędzy, kiedy można uzyskać wspaniałe wyglądające długie włosy natychmiast”.

„Przedłużanie włosów są ogromne poczucie własnej wartości wzmacniacz, ponieważ dają one kobietom możliwość uzyskania długie spojrzenie fryzura bez oczekiwania”
Guinevere Werr

Manager Spa East Bank Club, Chicago, Ill

Niektóre kobiety są zainteresowane lub słyszałem, że przedłużanie włosów może uszkodzić ich naturalnych włosów, a nawet utratę włosów. Guinevere Werr, kierownik Spa w East Bank Club w Chicago, Ill, mówi aplikacja fuzja Sickler metoda wykorzystuje od SO.CAP., Włoska firma, nie tworzy uszkodzenia włosów naturalnych, ponieważ jest stosowana ¼ „z głowy, a nie bezpośrednio na skórę głowy. Werr wspomagane Sickler z zastosowaniem brązowe przedłużanie włosów z niektórych rozszerzeń podświetlający włosy jej siostry. Dodaje, że Sicklers klientów przedłużania włosów straciły prawie żadnych przedłużanie włosów i mieli bardzo mało kwestii utrzymania.

Więc od czego zacząć, jeśli zastanawiasz się przedłużanie włosów? Musisz badać różne rodzaje włosów używanych do przedłużania włosów, różnych typów metod mocowania, Edukacja stylistów fryzur ‚i szkolenia, wszelkie harmonogramy konserwacji i oczywiście koszty.

Istnieje wiele różnych typów włosów, które są używane do przedłużania włosów. Jest ludzki włos i włosy syntetyczne. Włosy syntetyczne jest używane do dodawania wysokie modne kolory, takie jak róże i błękity. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli wybierasz się na naturalne, wzrosła ona z mojej głowy, szukać należy udać się z ludzkich włosów. Włosy ludzkie jest w wielu różnych fakturach i gatunków. Ludzki włos musi być silny i zdrowy produkować rozszerzeń, które będą trwać i nosić bez splątania lub suszenia. Europejski ludzki włos jest znany jako wysokiej jakości włosów ludzkich używanych do rozszerzeń.

Istnieją trzy podstawowe techniki do mocowania włosy. Są fuzji albo nici przez nici, tkania i łączenia. Istnieje wiele odmian tych metod i są one nazywane przez różne nazwy.

Fusion / pasmo po paśmie: Ten proces odbywa się pasmo po paśmie w małych sekcjach wykorzystujących gorące laski kleju lub kleju specjalnie wykonane na przedłużanie włosów. Włosy Rozszerzenie dodaje się bezpośrednio do własnych włosów. Sickler wykorzystuje metodę syntezy z włoskiego SO.CAP firmy. Włosów jest załączony około ¼ „z głowy i wygląda zupełnie naturalne. Komentarzy Sickler,” Nikt nie może wizualnie zobaczyć, że masz przedłużanie włosów. To do Ciebie, jeśli chcesz każdy wiedzieć „.

Tkactwo jest procesem, w którym rząd kukurydzy lub utwór jest stworzony wokół głowy i blisko skóry głowy. Przedłużanie włosów jest szyte na torach. Twoje własne włosy leży na torach o naturalnym wyglądzie. Klejenie jest procesem, w którym klej klejenie nanosi się na wątku o włosach zewnętrznego, a następnie zastosowano w katalogu głównym włosy. Wątek jest poziome pasma włosów łączone ze sobą w górnej części pionowej przepływającym włosów. Wątki mogą być wykonane maszynowo lub ręcznie.

Istnieją pewne wady każdej z tych metod. Czasami, jeżeli przedłużenie włosów metoda aplikacji nie jest wykonane prawidłowo, przedłużanie włosów po prostu wypaść lub spowodować uszkodzenie włosów naturalnych. Ponadto, z dodatkowym ciśnieniem do skóry głowy z wagi ciężkiej rozszerzeń, nie może być pewne przerzedzenie swojej włosów naturalnych i / lub bóle głowy, jak dostosować się do nowej wagi. Istnieją doniesienia o alergii na substancje chemiczne, które są używane. Należy omówić wady przedłużania włosów dokładnie swojego fryzjera, tak że nie ma żadnych niespodzianek.

Szkolenie przedłużania włosów i edukacja Twój stylista otrzymał jest bardzo ważne dla sukcesu ich pracy. Sickler otrzymał swój trening Przedłużanie włosów od renomowanego eksperta, Joseph Accola, a on przechowuje zrobić bieżąco na technikach uczestnicząc pokazy kosmetyczne w całej Europie, gdzie przedłużanie włosów są bardziej popularne niż w USA „edukacja przedłużenie włosów i szkolenia mają zasadnicze znaczenie dla pomyślnej włosy Rozszerzenia dla każdego fryzjera „, mówi Sickler. Jeśli szukasz fryzjera zrobić przedłużanie włosów i nie mają odpowiedniego szkolenia, może być bardzo rozczarowany wynikami.

Po masz swoje przedłużanie włosów w miejscu, trzeba będzie zaplanować regularne wizyty serwisowe, by sprawdzić swoje rozszerzenia. Jak często trzeba iść z powrotem zależy od rodzaju włosów i sposobu mocowania, który został użyty. Ponieważ włosy rosną na zewnątrz, niektóre z włosów rozszerzeń będą musiały być usunięte i zastąpione lub dotykane.

Na dzień na dzień podstawie należy traktować ludzkich włosów rozszerzeń tak samo, jak długie włosy. Brush, szampon, stan i nawilżają regularnie. Niektórzy styliści włosów polecam konkretne wysokiej jakości produktów do pielęgnacji włosów do korzystania ze swoimi rozszerzeniami. Można również użyć suszarki do włosów, żelazka, lokówki na większości typów ludzkich włosów rozszerzeniach. Zabiegi kolorów mogą być wykonane na przedłużanie włosów, ale należy skonsultować się z fryzjera przed rozważeniem tego. Ups dotykowy miesięczny kolor do swoich korzeni, nie będzie problemu, jak przedłużanie włosów nie zostanie poruszony.

Mimo to nie boli fizycznie dostać przedłużanie włosów, może cię skrzywdzić finansowo. Naprawdę nie ma sposobu obejścia tego czynnika. Aby uzyskać dobre przedłużanie włosów na swojej całej głowy, musisz jakości włosy ludzkie, doświadczony stylista włosów, przynajmniej jeden asystent i około 6-8 godzin. Cena biletu waha się od 150 dolarów – 2000 dolarów w zależności od tego, co masz zrobić po. Dodając kilka podświetleń lub Lowlight przedłużanie włosów może być dość mniej w czasie i ilości włosów potrzebne jest mniej.

W skrócie, oto dziesięć wskazówek do naśladowania po zdecydowałeś chcesz uzyskać przedłużanie włosów i wybrano salon kosmetyczny. Aby znaleźć salony kosmetyczne, które wykonują przedłużanie włosów, można spojrzeć na żółtych stronach lub poszukać w Internecie. Katalog salon kosmetyczny w  będzie można sprawdzić „przedłużanie włosów w Twoim mieście, państwie.

1. Po wyborze salonu, umówić się na wstępną konsultację do omówienia tego, co chcesz zrobić i wszelkie obawy, że masz.
2. Zapytaj o to, co doświadczenie przedłużania włosów Twój stylista ma i gdzie otrzymała wykształcenie.

3. Upewnij się, że stylista słucha i rozumie swoje potrzeby i problemy. Czy on / ona komunikować się z tobą?

4. Stylista powinien zapytać o swój styl życia, zdrowie, hobby i normalnej procedurze włosy

5. Analiza skóry głowy i włosów powinno być wykonane w pierwszej konsultacji upewnić się, że włosy są w stanie zapewniającym udanych przedłużanie włosów.

6. Poproś o zdjęcia przed i po klientów przedłużania włosów

7. Poproś o referencje i należy do nich zadzwonić

8. Zapytaj, jak często przeciętny klient musi wymienić włosy. To jest bardzo ważne dla przewidywania przyszłych kosztów

9. Pobierz pisemną ocenę dla Twoich włosów rozszerzeń ze szczegółowego wykazu usług niezbędnych, aby osiągnąć swój nowy wygląd

10.Get pisemny plan konserwacji. Plan powinien zawierać zalecenia dotyczące produktów, narzędzi pielęgnacyjnych, kontynuacja spotkań i wszelkich specjalnych poleceń.

Przedłużanie włosów mają wiele zalet i kilka wad, które należy zlikwidować, ale jeśli chcesz stworzyć natychmiastowy długie fryzury, ludzkich włosów rozszerzenia są do zrobienia